5-6 juni hockeytournooi

Dit is het algemene Tau discussieforum

Moderators: Tycho Graat, KoenP, KasVisser

Post Reply
User avatar
Dennis
lid
Posts: 61
Joined: Mon 05 Apr, 2004, 10:30
Location: Eindhoven

5-6 juni hockeytournooi

Post by Dennis »

Heren,
zie mailtje Winkes, voor de goede orde meer informatie over het hockeytournooi op 5-6 juni te Hilvarenbeek. Op dit moment kunnen we nog steeds top #bier spelers gebruiken. Dit is de kans om met het dispuut aan een hockeytournooi bij een burgerclub mee te doen. Ik heb de informatie van de tournooicommissie bijgevoegd, dus laat me weten of je mee doet. #goed

Groeten,

Dennis


Uit je coma naar je oma...

Veel hockeyplezier, live muziek en een lekkere pot bier. Dat zijn de elementen die het ééndagstoernooi 'Uit je Coma naar je Oma' zo succesvol >maken. Op één dag worden alle wedstrijden gespeeld en vindt de inmiddels befaamde feestavond plaats, waar de goudgele rakkers je vervoeren in comateuze fasen. Dat betekent dat je de volgende dag genoeg tijd hebt om uit je coma te ontwaken en je oma te verblijden met een traditioneel zondags bezoekje.

Op zaterdag 5 juni 2004 wordt je om negen uur in de ochtend ontvangen met een kopje koffie of thee, waarna de eerste wedstrijden van start gaan. De hele dag door vinden de wedstrijden plaats, afgewisseld met de lunch en een bijzondere activiteit.

Alvorens je bezoek aan oma, vindt een feestavond plaats. De muziek wordt, zoals altijd, verzorgd door onze eigen "Ploatjesdraaier" DJ Raas. Om de voetjes van de dansvloer te krijgen, luidt de populaire zanger Peter Smulders de feestavond in. Bekend van hits als "My little lady", "Stap in mijn bootje" en "Hallo, mooie meid".

Als je zondag het gevoel in je benen hebt teruggekregen, kun je 's avonds, vanaf 18:00 uur, het toernooi herbeleven tijdens een barbecue mèt gratis fust bier van de organisatie bij Café TweeKeerBellen te Tilburg. Tevens worden dan de foto's van het toernooi getoond. Inschrijven hiervoor kan op de dag zelf.

Wist je dat, het toernooi is bestemd voor Dames- en Herenteams die op gezelligheidsniveau hockeyen?
...het Uit je Coma naar je Oma Toernooi een hockeytoernooi is waar jaarlijks zo'n 18 teams aan deelnemen in de leeftijd van 20 tot 30 jaar? (KUT IK BEN TE JONG), het toernooi een week na het pinksterweekeinde op 5 juni 2004 plaatsvindt? het toernooi wordt gehouden bij Hockey Club Hilvarenbeek op Sportpark De Roodloop te Hilvarenbeek?
Je kunt overnachten op het terrein naast het clubhuis? op zondag 6 juni een overheerlijke barbecue en naborrel wordt georganiseerd door 'Café Twee Keer Bellen'?
. je voor meer informatie terecht kunt ophttp://www.hilverhockey.nldoor te klikken op 'evenementen'?
User avatar
Rik
lid
Posts: 158
Joined: Sun 04 Apr, 2004, 14:31
Location: Mainz

Post by Rik »

Ben helaas verhinderd, maar heb alle vertrouwen dat jullie de naam van het dispuut eer aan doen. Veel plezier!
Nelis
lid
Posts: 37
Joined: Mon 10 May, 2004, 15:08
Location: Eindhoven

hockeyen

Post by Nelis »

Ik ben dan een weekend weg op de zogenaamde "bestuurschill"...dus helaas
User avatar
Peter-Jan
lid
Posts: 180
Joined: Mon 10 May, 2004, 13:43
Location: Rotterdam

Post by Peter-Jan »

jammer dennis ik ga met niels mee

peter-jan
User avatar
Dennis
lid
Posts: 61
Joined: Mon 05 Apr, 2004, 10:30
Location: Eindhoven

Post by Dennis »

Wie gaat er mee naar Hilvarenbeek om te hockeyen en te bieren #bier. Ik zoek nog steeds aanvulling voor het top team. Laat je horen,

Dennis
Pieter
lid
Posts: 151
Joined: Sun 04 Apr, 2004, 22:29
Location: Veldhoven
Contact:

weekend ook al vol

Post by Pieter »

Sorry, ben ook verhinderd
User avatar
Viske
lid
Posts: 139
Joined: Mon 05 Apr, 2004, 15:57
Location: Abu Dhabi, UAE
Contact:

Post by Viske »

Ben er ook niet bij.
User avatar
Dennis
lid
Posts: 61
Joined: Mon 05 Apr, 2004, 10:30
Location: Eindhoven

Post by Dennis »

het hockeytournooi was een topper, kampioen geworden wie had dat gedacht. Jasper bedankt voor het meespelen, het stonk de volgende dag wel erg veel naar ''mossels" #kots

Dennis
Post Reply